GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 13767400
nr 1376 7400
Uppläggningsfat
Glaserat lergods. Signerad, 2000,51x40 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:47:27
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)